Pernenat 21 Dhjetor, 2020 11

Pulla te kuqe ne lekure

Me krijon pulla te kuqe ne lekure dhe me kruhen 😭 me shfaqen shpesh zakonisht kur vesh xhinse te ngushta

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X