Pernenat 16 Gusht, 2021 0

pucrra bebit

Pershendetje nena ! Kam gocen 8 muajshe dhe tek krahu i kane dale keto pucrrat , alergji nga ushqimi nuk ka se nuk ka ngrene diçka te re . Ka mundesi te jene bere nga kafshet ? Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duket si dermatit kontakti ( nese ka patur kontakte me kafshe mund te jete nga ato) ju rekomandoj te perdorni nje antialergjik Sirup Alrinast

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X