Pernenat 18 Tetor, 2021 0

prsh nenat dashura do doja nje nďihme per nje nene

pershendetje si jeni nena dashura femijet si keni
doja nje ndihme per nje nene ka 3 femij dhe femijet vogel ka 6 muj dhe doja ta ndihmoj mdonjera me rroba per femijen vogel 6 mujsh se tjeret ka medhenj paksa esht nene vetme pasi burri ju largua e la iku jasht shetit martu me tjeter..
kjo me tre femij ka ngel e vetme pa perkrahjen askujt jeton tek prinderit po ska mundesi te pakten rroba per femijn vogel…ajo jeton shqiperi
kemi ndonje ta ndihmojm sado pak me rroba nese mundet faqja Per Nenat ta nxjer lajmin flm shum motra gjithve pa ofendime se jemi vet nena dhe dim cbn nje nene per femijen.
ju uroj ti keni mir bebat femijet gjith nenat 🙏🙏 ndoshta do pres nje prgj tme kthej faqja ne msnxh 🙏🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X