Pernenat 16 Gusht, 2021 0

Prsh nena kerkoj ndihmen tuaj

Prsh nena te dashura kerkoj ndihmen tuaj kam vajzen te semure me veshtiresi frymarje nga shtylla kurrizore qe eshte e deformuar organet e trupit bejn qe frymarja te veshtirsohet do ju lutesha kush ka ndonje kondicioner te perdorur me nje cmim jo te shtrenjte sepse smundem ta blej dot te ri do ju lutesha te tel ne0677334799 pasi kjo vap po e mundon shume,ju prsh kudo qe ndodheni dhe zoti ju dhente shendet,ju lutem anonim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X