Pernenat 27 Gusht, 2020 104

Progresteron

Pershendetje me falni per bezdisjen doja te pyesja sot bera nje vizite dhe Doktori me dha kapsula progesteroni per 15 dite. Lexoj ne internet eshte per te parandaluar abortì, eshte dicka qe duhet te shqetesohem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X