Pernenat 8 Nëntor, 2021 0

Problemi me gjumin

Pershendetje,uroj te jeni mire..Doja te ndaja me ju problemin qe kam me bebin tim 3 muajsh.Nuk fle fare se cduhet,nje gjum i pa rrehatshem.Tund koken tere kohes dhe con kembet larte,po ama edhe shpesh qane dhe zgjohet i trishtuar..E kisha tek nje pediater kontrolloj veshet se ndoshta tha ka problem me veshet,fytin hundet,por sgjeti asnje simptom.Cka mund te jete sipas jush qe jeni pjese e keti drejtimi,a ka mundesi te me tregoni?! Do ju vlersoje shume mendimin tuaj,ju faleminderit..


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Bebi juaj nga pershkrimi mendoj qe nuk flen nga colicat abdominale , ju rekomandoj masazhet me pellemben e dored, banjot e ngrohta, mbajeni ne pozicion vertikal pasi pine qe ta ndihmoni te bej gtomsiren mund ti perdorin edhe nje preparat me pika( simetikon)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X