Pernenat 11 Janar, 2020 132

Problemet mbas lindjes – hemoragji e zgjatur

Pershendetje urime per faqe, un para 3 muajsh kam sjell ne jet djalin dhe jam akoma me hemoragji, nje jave me mbajne shume si perjoda me pas paksohen por jam cdo dite me gjakderdhje, jam vizituar dhe kam ber paptest por akoma skam marr pgj. Dok me tha qe jan crregulluar perjodat dhe nuk pin dot asgje per shkak qe djalin e kam me gji. Nese keni mundesi ta postoni ne faqe per te kuptuar nese i ka ndodhur dikujt kjo situat dhe cfare kan vepruar pasi jam shume e shqetesuar per kete gjendje.Lindja cezarjanPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X