Pernenat 5 Korrik, 2021 0

Probleme ne cift

Ju lutem nëna më thoni si veproni ju në kto raste,se un sduroj dot më,Kam dalë jashtë vetes,se kontrolloj dot e qaj….
Im shoq sa herë shkojme ne plazh vetëm sheh femrat e tjera,asnjë muhabet nuk bën vetem hap sytë, në fillim thoja he se gjithë burrat keshtu janë,po shih njehere 2 jo sa të jenë aty afer të këputet koka duke parë ato,është tip që nuk e shpreh dashurinë në mua, dhe më ka hyrë një xhelozi tani ,saqë se kontrolloj dot veten,jam munduar të flas me të,i them që ndihem keq,kur vepron ashtu,por i njëjti avaz,un nuk jam as e shpifur vete,kur je vetëm bej çtë duash i them ,por kur jam unë më ofendon…janë bërë dhe femrat,bëjnë shumë provokuese në plazh😥me ndihmoni çmund të bëj, ta kontrolloj veten,mos kaloj në sëmundje ?!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X