Pernenat 29 Mars, 2021 0

Probleme ne cift

Pershendetje te gjithave. Deshta nje ndihm nga ata qe jetojn ne Itali ! Jam e martuar dhe kam 2 femij,kam shum probleme me burrin,na nuk jemi fare te lumtur cdoher kemi debate dhe ne te shumten e rasteve edhe me ka dhunuar fizikisht😔 dikush qe jeton ne Itali a din ndonje vend ku me u drejtu me kerku ndihm, dhe ne rast divorci un jam e papun femijet a me takojn mua? Ju lutem me tregoni pak me shum informacion per kete problem,cfar te veproj?ju lutem shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X