Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Probleme me qumesht formule

Pershendetje..Doja te ndaja me ju problemin me bebin afer 4 muajsh.E kam me formule Novalac,nje here ne dite defekon dhe jo si kapsllek por normal,mirepo nuk eshte i qete brenda nates,tund koken dhe kembet deri sa te del jashte duke shterzuar.Kam tentuar te ve 1 lug me pak se masa qe duhet,mendoj te jete me i lehte ate qe pin,por nuk arrime sukses…si mund te me ndihmoni,a eshte normale kjo gje apo duhet te nderoj qumshtin?? Ju lutem me ndihmoni,pres pergjigjen tuaj,faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X