Pernenat 2 Korrik, 2020 182

Probleme me perqendrimin

Pershendetje! Kam nje djale 3.5 vjec..Ka filluar te flase 3 vjec por kemi veshtiresi ne perqendrim.Nuk i pelqen te shoh tv psh kukulla nderkohe nqs i jep celulare mund te qendroj gjithe diten por kam kohe qe ja kam heq ose kur i them te vizatoj ben disa zhgaravina dhe e le…per gjera te tjera jemi shume mire.ju faleminderit🤔🤔

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X