Pernenat 27 Tetor, 2020 234

Probleme me pagjumesine

Pershendetje nena nese mund tme ndimoni ju lutem jam 6 muajshe shtatzen e kam femijen e 2 dhe kam me shum se 1 jav qe nuk po bej gjum as nate as diten u torturova per gjum kam folur me gjinekologun ai me ka dhen ca kokrra bimore po as ato nuk po me qetesojn kush nga ju e ka kaluar ket gje mund tme ndimoj ju lutem flm 😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X