Pernenat 21 Mars, 2020 167

Probleme me konstipacionin ne shtatzani

Mirembrema kam nje pyetje jam shtatezene dhe kam probleme me konstipaktin caj i senes bene per kete problem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X