Pernenat 14 Janar, 2020 207

Probleme me infertilitetin

Jam nje vajze 26 vjecare para 1 viti kam pasur prolaktinen 150 e rritne dhe tiroidet por tash i kam ne rregull dhe jam me terapi marr gjdo mengjes nga nje Thyrex75 Mikrogramm.Dhe nje gjys hapi ne jav Dostinex0.5mg deshiroj shum me pas nje femij por hala skam pas sukses qe 2 vite e gjys jam martuar.dhe doktoresha Aida ne Kosove me ka thane se tuben e djatht e kam me kalushmeri por e perdredhur dhe tuben e majt e kam me kalushmeri te veshtire dhe shume te perdredhur. A osht kjo arsyeja pse spo mbes hala shtatzan ? Ju lutem nese keni pasur rastin e njejt apo keni ndegjuar. Me ktheni pergjigjjen ju Lutem 🙏🏻 Jam shum me shtres dhe nonstop e kam ne mendje pse spo mbes shtatzan tash jetoj ne Austri edhe ktu me kan than se mir jam me vazhdu me terapi . Ju lutem me Trregoni?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X