Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Probleme me gjumin

Pershendetje e dashur…kam vajzen nje muajshe dhe ka 3dit qe gjate dites qane shume dhe fle shume pak cucon nuk e pranon dhe do te rrije ne gji ..mos ndoshta ka dhimbje barku


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Te qarat mund te je i nga kolikat ose nga dhimbjet e veshit, Ju rekomandoj ti beni nje vizite

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X