Pernenat 23 Tetor, 2020 4216

problem shoqeror

Pershendetje vajza dhe nena! Cfare mendoni per baballaret qe thone se nese cuni mua sme mban une e mallkoj me zemer,kete teme vjerri im i nderuar ja ka ngulitur aq sh cunave te tij qe n vegjeli sa ata sjane te afte te bejne perpara por jane te skllaveruar nen urdhrat e tij, ashtu si dhe burri im, gje qe e konstatova pak me.vonese. Une jam dakord qe femija duhet ta respejtoje prindin dhe mos ta braktise por jo femija te sakrifikoje jeten e tij per prinder te tille, se mendoj qe femijet i bejme ti duam dhe ti ofrojme nje jete te lire dhe t suksesshne dhr eshte prindi qe sakrifikon ashtu sic ka mijera familje qe jane vetem se i kane femijet jashte per nje jete t mire. Kam kaq kohe qe m rri mendja se si eshte e mundur ky koncpept dhe kam hallin e femijes sim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X