Pernenat 23 Prill, 2021 0

Problem per femijen

Persh! Djali im eshte 1 vjec e gjys jam ne merak se rri tu kap shpesh floket ne maje te kokes nganiher dhe qan, jam shume e shqetesuar se cfare mund te kete.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X