Pernenat 4 Gusht, 2019 396

Problem me zhvillimin tim

Pershendetje, po ju shkruaj nga nje faqe e mikes sime. E di qe ska lidhje me temen e nenave por ju lutem shume ma postoni. Jam 18 vjece dhe kam gjoks super te vogel. Masa 1. Ju lutem me sugjeroni ndonje kure natyrale artificiale cfaredoqofte sepse nuk eshte aq e lehte te dukesh keq. Eshte shume stresuese per mua. Ju lutem do doja kure, zgjidhje sugjerime dhe jo komente te tipit ske vetbesim ki vetbesim dua zgjidhje ju lutem… Vetem operacione plastike jo.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X