Pernenat 19 Dhjetor, 2019 33

Problem me vajzen

Pershendetje doktoresh deshta te marr medinim tend se neser do te dergoj tek pediater neurolog vajzen , vajza dje ka mbushur 1vjet po problemi i saj tani ka filluar te ndejtur ulen po kshtut ne rreth apo dubag hec po nuk i man kembet si me forc analizat kam bere anemike ka qen prej tani po tani i kish ne rregull infeksion urinar ka pasur dmth analizat anemi vitamina d omega megnezium krejt kto ne rregull i kan dalur Po fakti me shqeteson per mendimin tim duket vajza si ti ka eshtrat w but a si te them sepse rrin ne kem dhe meniher i ul kembet kshtut shkelmon lun me kembet tek goja i afron kshyut eshte ne rregull vetem se trupi i saj duket te ket eshtrat te but qme kshillon ti ?!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X