Pernenat 1 Korrik, 2020 244

problem me ngrenien

Pershendetje ! Bebi im qe kur mbushi 6 muajsh i nisa ushqimet e ngurta .dmth supra .leng molle .dardhe etj.sot eshte 8 muajsh .ai pi veq lengjet e holla .jo te trasha asnjeher si{qullin e trash } sepse i vjell.pse i ndoll keshtu .ju lutem me tregoni cfare te bej.


  1. avatar Anonim-7465

    Mundohu tia japesh ushqimin e ngurte gradualisht mos t kaloj direkt nga i holl n t trash mund ti japesh dhe gjera n dore un e km vajzen 9 muajshe dhe i jap buk sallator pjeshk molle n dore dhe ka mesuar ti pertyp ato nga pak vtm qendro pran bebit per ta kontrolluar se mos mbytet ose bananen mos ia kalo n blender po jepja n copa t vogla t shtypyra pak me pirun dhe mesohet dalngadal. Shpresoj te te kem ndihmuar sadopak ta kesh me jete bebin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X