Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Problem me kanalin e lotit

Pershendetje,kam gocen 3muajshe e qe prej lindjes tek njeri sy e ka kanalin e lotit te bllokuar, i prodhon pak sklep edhe i loton. I bej masazh sa here i jap gji gjithashtu i kam perdorur antibiotik TOBREX me pika por pa asnje rezultat akoma.Cfare mund te me keshilloni tjeter?
Faleminderit


  1. Klodjana.pupa

    Provoje me nje nape te paster lage me uje te vaket dhe fshije syrin e perpiqu te pastrosh kanalin e lotit. Vajzes time i beri efekt te menjehershem.

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni ne menyre te rregullt masazhet duke ushtruar pak presion me mollezen e gishtit tuaj tek cepi i syrit te bebit, hapja e kanalit te lotit me masazh mund te behet deri ne moshen 12 muaj nese kjo nuk ndodh bebi i nenshtrohet nje interventi te vogel

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X