Pernenat 5 Mars, 2021 0

Pozicioni i gjumit te bebit

bebi im fle gjithmone ne nje krah , ne krahun e djathte dhe e ka shum te veshtire kthimin ne krahun e majt, tani kam filluar duke e mesuar nw krahun w majt duke i vendosur batanije ne dorme rrethi anash shpatulles qe ta mbaje ne drejtimin qe si pelqen, ka dikush te njejtin rast? a mund te jet nje muskul me i shkurter ne qafen e bebit apo ka thjesht nje ane te preferuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X