Pernenat 4 Janar, 2022 0

Postpartum

jam ne muajin e peste dhe desha te pyes si eshte postpartumii dhe si ndiheni para se te lindni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X