Pernenat 25 Shtator, 2020 167

Pompe gjiri

Pershendetje. Kam nje pompe gjiri elektrike marka Suavinex te paperdorur fare dhe do doja ta shisja. Nese keni mundesi ma publikoni dhe te interesuarat i kontaktoj une.
Pompa eshte blere per stimulimin e gjirit por pasi qumeshti nuk erdhi me duhet ta shes, cmimi i blerjes eshte 175 mije lek te vjetra por ajo qe interesohet normal e ka me nje cmim tjeter te diskutueshem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X