Pernenat 24 Qershor, 2021 0

Pompe gjiri

Pershendetje nëna të pa lodhura!!!
Nëpërmjet faqes tuaj dëshiroj të komunikoj me nënat që ndodhen në Greqi (Athinë) që janë në pritje të ëmbël, kam një pompë gjiri shumë pak të përdorur dhe 1sterilizues bibironash te markes NUK .Dua ti shes me çmim shum te arsyeshem .Kush është e interesuar le të lër koment , do tju shkruaj në inbox .Ju uroj gjithë të mirat !!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X