Pernenat 11 Shtator, 2019 335

Polipet nazale

Pershendetje ju si faqe dhe nena te dashura! Po kaloj nje periudhe shume te keqe. U be 4 muaj qe me ka ikur nuhatja nuk ndjej asnje arome, as parfumet as rakine asgje. Pas analizave dhe shumta qe kam bere ne pergjithesi me kane dale shume mire. Ndersa skaneri i sinuseve dola me polipe nazale. Po mjekohem me nje sprai per 5 muaj me ka thene doktoresha. Por nuhatja nuk me ka ardhur ende. Doktoresha me ka thene qe dhe nese bej nderhyrje kirurgjikale nuk te garantoj dot qe te rikthej nuhatjjen.ju lutem me thoni dicka ne lidhje me kete gje, nje keshille a ku ta di une pasi jam shume keq e po e perjetoj keq. Dua te ngelem anomim.ju falenderoj nga zemra per cdo koment tuuajin!Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X