Pernenat 17 Korrik, 2019 310

Po tentoj per shtatzeni por kam sekrecione ne ngjyre roze

Pershendetje jam nje nene e dy femijeve dhe jam duke tentuar per nje tjeter shtatzeni. Pyetja ime eshte a e dini çfare nenkupton nje rrjedhje gjaku ngjyre roze e hapur me sekrecion dhe dicka si ind i ngjitshem bashke me te , kam pasur dhimbje ne anen e djathte te barkut poshte disi si ngerçe perpara dates se ciklit me ka ndodhur, kam edhe disa dite per ciklin e ardhshem, tani ndihem e fryre te barku dhe tjeter simptome nuk kam, ju lutem me tregoni cfare eshte. faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X