loading
Pernenat August 5, 2019 141

Po ndryshoj mbiemrin ne pasaporte, a mund ta nxjerr vajzen jashte shtetit?

Pershendetje. Doja te pyesja nenat nese kane dijeni per ndonje rast si i imi. Kam vajzen 8m dhe do shkojme ne shqiperi. Jetojme ne De dhe vajza eshte me pass It nga i ati. Une e kam nderruar mbiemrin por jo pass time , pra e kam ende me mbiemrin e vajzeris. Kur i bem vajzes pashaporten vendosem vulen qe ajo mund te kaloje kudo vetem me njerin prind dhe firmosem. Tani un do bej pass e re ne Alb me mbiemrin e burrit po kam frik kur te kthehem mos me nxjerrin probleme. Pasi thot eshte tjeter mbiemer qe e mer vajzen persiper ndersa un kam tjeter mbiemer . Shpresoj te jem e qarte dhe faleminderit nese me ndihmoni.

  1. Lo La

    Vajza disp id italiane dhe nk te krijojne asnje problem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X