Pernenat 21 Dhjetor, 2019 408

Planifikimi i shtatzanise

Pershendetje doktoreshe,
Jam 26 vjec, e martuar dhe po provoj per nje shtatzani prej 4 muajsh, por deri me tani pa sukses. Kam bere analiza te thjeshta dhe me kane dale ne rregull. Ciklin e kam mesatarisht 21 ditesh dhe jam munduar ti kalkuloj ditet e ovulimit.
Doja te dija, deri ne sa kohe eshte normale qe te mos kem rezultat per 1 shtatzani te mundshme dhe nese ka ndonje stimulues qe mund tw merret ne farmaci qe mund te ndihmoje ne mbetjen shtatzane?
Cdo keshille e juaj, do ishte e vyer per mua.
Duke ju falenderuar paraprakisht, ju uroj gjithe te mirat!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X