Pernenat 19 Dhjetor, 2019 119

Plage

Pershendetje doktoresha.goca ime 3 vjec e gjys u rrezua sot.dhe vrau ballin pak hunden.ne moment i plasi gjaku.medova carje madhe.e pastrova me uje te vaket dhe kish nje carje pak fare.jo shum.por shum gjakderdhje.ia ndala gjakun.i vendosa bedadine ja disifektova.un enjt balli vendi ku e goditi.ne spital nk e cuam pasi nk ka carje te madhe per tu qepur.ky ish vendimi i burrit.edhe pse vet mendova ti beja nje kontroll.per dhimbje i dhash 3ml ibuprofen.tani eshte e qete nuk ka dhimbje.po ben 6 ore.sjelljen e ka normale.asnje ndryshim.(pervec perkedheljeve se e kemi cik merak gjakun)si mendoni ju duhet ti bej nje kontroll patjeter.po per ta vendos ne gjum ka problem.sepse e shtyme gjumin e drekes se kisha merak.shum flm qe jeni e gatshme per nenat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X