Pernenat 11 Gusht, 2019 880

Pjese per.shtrydhese

Nena mirembrema. Doja nje ndihme nga ju. Kam nje shtrydhese Ariete dhe e perdor per femijen 8 mujash sepse i pergatis lengje, mirepo sot doja ta dizinfektoja dhe e futa ne uje te valuar me sode dhe mu deformua ne sekonde. Dini gje ku ka apo shiten si kjo pjese qe po ua dergoj ne foto.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X