Pernenat 12 Nëntor, 2019 173

Piktor

Pershendetje nena me falni jam pak jasht teme po doja te pyesja per dicka a njihni ndonje piktor te mir ne zonen e elbasanit se dua te pikturoj dicka ne mure ke me sygjeroni faleminderit dhe faleminderit faqja per nenat jeni te mrekullueshem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X