Pernenat 6 Gusht, 2020 138

Pika te kuqe ne goje

Pershendetje !
Me kan dal disa pika te vogla te kuqe ne qellzen e gojes
A keni pasur rast te till dhe si i keni kuruar ju lutem
Anonim
Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X