Pernenat 3 Gusht, 2020 269

Pije me gaz

Pershendetje, djali im 5 vjec ka shume qejf pijet me gaz. A mund ti jap ndonjehere (rralle)?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Nuk jua rekomandoj fare nuk jane te shendetshme per femijen permbajne sasi te madhe sheqeri dhe gaz

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X