Pernenat 14 Korrik, 2020 189

Pickimet e mushkonjave

Pershendetje, a ekziston rreziku qe femijes ti infektohet vendi i pickimit te mushkonjave? Pasi ne zonen ku jetojme ne ka shume mushkonja.

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ka raste qe vendi i pickimit infektohet varet nga tipi i lekures dhe ndjeshmerise ndaj reaksioneve(tek femijet eshte me i shprehur) ju rekomandoj perdorimin e cremerave( para dhe pas pickimit) p.sh crilen cream( para per nbrojtje ndaj pickimit) dhe crilen after nip( ne vendet e acaruara pas pickimit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X