Pernenat 6 Gusht, 2021 0

pesha per bebe 8muaj e gjysem

Pershendetje.Kam djalin 8muajsh e gjysem.Kur ishte tek pediatri ishte 7egjysem dhe peshonte 8kg e 400.gr.ka lindur 3.900.Ju lutem a esht ne pesh normale femija im? Gjithashtu e shikoji qe del tre here ne diten.A shton pesh?per te ushqyer eshte tamam.I jap qumësht aptamil dhe tre vaktet.faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Pesha e bebit eshte sh e mire per moshen duke llogaritur peshen e lindjes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X