Pernenat 28 Korrik, 2020 107

Pesha ideale per shtatezani ose mbaj djet para shtatezanis

Jam 23 vjece pesha ime ka qen 55.6
Tani eshte 52 keto kohe Kam humbur peshe ne nje periudhe te shkurter 4 dite ( besoj nga stresi + dhe dieta)
Cila eshte pesha ideale per te ngelur shtatezane ?
A ndikin stresi ose dietat nese ti planifikon per shtatezani
Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X