Pernenat 21 Dhjetor, 2020 57

Pesha e vajzes

Pershendetje !!
Vajza ime mbush 3 muaj ne 24 dhjetor.. hera e fundit qe e peshuam ishte me dt 11 dhjetor dhe ishte 5kg.. pediatrja e saj me tha qe nuk ka shtuar sh mire dhe me sugjeroi ti nis formulen..
Theksoj qe vajza nuk qan, nuk grindet ( sic mendoj se do bente nje femi qe nuk ngopet) .. Cfare mund te bej ne kte rast , dhe per te shtuar sasine e qumeshtit tim se ndoshta realisht nuk e ngop? 🤷🏻‍♀️🙁

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X