Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Pesha e vajzes 3 muajshe

pershendetje cupa ka lindir me pesh 4050 gr dhe eshte 3 muajshe peshon 6 kile e kam vetm me gji nuk pranon qumesh formule


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X