Pernenat 20 Dhjetor, 2019 170

Pesha e nje femije 19 muajsh

Mirmbrema. Meraku im esht se femija im nuk han.Eshte 19 muajsh dhe pesha 8.550gr dhe 77cm. Ka lindur 2.710gr.Cdo gje ne analizat qe i kam be me rrekomandimin e pediatres i kan dal mir pervec analizes se sheqerit qe i ka dal me e ulet se normalja.Po peditra tha mund te het i ulet sheqeri ngaqe ja kemi be esell analizat.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X