Pernenat 19 Dhjetor, 2019 5488

Pesha e femijes!

Prsh vajza ime eshte 14 muajshe dhe peshon 8kile
A eshe normale kjo peshe
Mund te me pershkruani ndonje vitamin ose menu flm paraprakisht


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X