Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

pesha e femijes

pershendetje kam vajzen 3 vjec han mire nuk ben shum naze gjerat e dyqanit pothuajse nuk mi ha fare mundohem ta ushqej ne shtepi pasi nuk e kam ne kopesht . por nuk esht shum e shendetshme flas per peshen dhe pse han esht shum e dobet ju flm per pergjigjen


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni Nje analize fece per parazit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X