Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Pesha e binjakeve

Kam binjake vajze djale 2 muajsh e Pak dite. Kan pire nutriben bajo peso dhe tani Alfa pro 1shinm .gji vetem 3 javet e para dhe me ate nga pak.sot djali eshte 600 gr me shume nga vajza. Ajo po pi me pak dhe me zor. Shtremberon fytyren,qan.. sikur e pi nga halli. Pi vetem po kaluan 3-4 ore 90 ml te plota.kam ndrruar dhe biberon. E filloi kete qe nga bajo peso edhe tani me 1shin. Nuk pi. Dhe spo shton peshen e duhur.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X