Pernenat 20 Dhjetor, 2019 139

Pesha e bebit

Prsh doktoresh kam gocen 15 muajshe dhe eshte 9 kg eshte e gjat 174 cm dhe ka lindur 2300g dhe 43cm. Jam e shqetesuar sps me duket e vogel dhe e dobet per tu ushqyer han cdo gje dhe han mir dhe analizat ja kam bere dhe ka dal mir cdo gje vec pak bubza me pat then mjeku dhe ja kam mjekuar a mendoni se eshte mir nese jo ca mund tbj Faleminers nese me ktheni pergjigje 😊


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Parametrat e femijes tuaj ne raport me lindjen jane mire, por do ju rekomandoja nje perseritje te analizes per parazite, se prania e tyre ndikon sh ne zhvillimin e femijes.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X