Pernenat 6 Tetor, 2020 92

Pesha e bebit

E kam vajzen 7 muajshe dhe peshon 8.200 kg …doja te dija nese eshte normale me peshen dhe cfare duhet te bej se edhe gjirin po e refuzon shpesh

 1. Doktoresha Bjanka Salliu

  Pershendetje! Pesha eshte sh e mire, per moshen( gjithsesi duhet te me kishit thene peshen e lindjes)

  1. avatar Anonim-8329

   Atehere pesha e lindjes 3.670 kg …
   Shume faleminderit per pergjigjen

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X