Pernenat 23 Korrik, 2020 109

Pesha e bebit

pershendetje Doktoresha ,Kam djalin 3 javesh , e peshova kishte shtuar vetem 120 gram ,Shume pak ,pediatria me tha ti shtoj qumesht formul ,po un mendoj se kam qumesht gjiri ,edhe pse gjit qendrojn te bute ,Ato rrjedhin qumesht

  1. avatar Anonim-8124

    Jepi sa me shpesh qumesht gjiri dhe nese bebi juaj eshte i qete atehere si ngopet por nese qan ndoshta nuk ngopet dhe duhet shtes formul,munfohu ta kuptosh bebin a gelltitet kur pin gjoksin apo mos e mban ne goje thith bosh dhe ju kujtoni se pi.shendet bebi juaj

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ne javen e 3 instalohet sasia e qumeshtit qe ju keni, nese 1 jave me pas i beni nue peshe bebit e shtesa e tij nuk eshte e mire( shtesa ditore 30 gr) atehere i nisni 2 vakte formule mengjes dhe darke) e beni nje peshe pas 2 javesh)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X