Pernenat Mars 20, 2020 123

Pesha e bebit

Sa duhet te peshoj bebe 9 muajsh?  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nuk me keni dhene asnje te dhene te bebit tuaj pervec moshes, me informo per peshen e lindjes dhe ju them nje prgj me te sakte.

    1. avatar Anonim-7465

      Pershendetje sipas mjekve thuhet te jete 7.5 deri n 11.5 kg po cdo femij esht i ndryshem dhe ka ecurin ndryshe mjafton qe te jete femije i shendetshem. Une kam vajzen 6 muajshe dhe peshon 9 kg pediatria m thot e ke shume mbi pesh po mua m mjafton qe esht femija mire

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X