Pernenat 23 Nëntor, 2021 0

Pesha e bebit

pershendetje cupa ka lindir me pesh 4050 gr dhe eshte 3 muajshe peshon 6 kile e kam vetm me gji nuk pranon qumesh formule ju lutem me ltheni nje pergjigje


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Bebi duhet te mare ne 1-3 muajt e pare mesatarisht 30 gr ne dite, ju rekomandoj te vazhdo ì me gjirin dhe ti jepi i 2 -3 vakte formule 90 ml( testoni Nje formule tjeter nga Ajo qe i kemi provuar)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X