Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Pesha e bebit 11 muajsh

Pershendetje;Djali i ka 11 muaj dhe peshon 9.400 kg a osht normale kto kg apo jo.Han ushqim pin gjumesht me regull ppr me duket se nuk peshon taman aq sa duhet flm.😀


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju jap nje pergjigje te sakte nese me thoni peshen e lindjes se bebit tuaj, por gjths eshte peshe ideale per kete moshe

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X