Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Pesha e bebit

Pershendetje, Jam nena e nje vajze 4 muajshe e gjys, dhe doja tju pyesja a esht normale me peshen ? Sot ishte 6 kg , a esht pedha normale? Theksoj e ushqej me qumedht Formul Aptamil


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Eshte normale per moshen por e mira do ishte te me kishit thene peshen e lindjes qe t’iu beja nje perllogaritje ideale te peshes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X